top of page
pustynia Sahara

"Dopóki nie uświadomisz sobie nieświadomego, będzie ono kierowało twoim życiem,

a ty nazwiesz to przeznaczeniem"

Carl Gustaw Jung

Jesteś na rozdrożu? Szukasz swojej drogi? Masz pytania, które wymagają odpowiedzi?

Albo ich nie masz i nie wiesz od czego zacząć, w jakim kierunku iść?

Twoja podróż ku lepszemu życiu rozpoczyna się właśnie teraz, gdy to zauważasz.

Nazywam się Anna Skupnik i mogę Ci towarzyszyć w połączeniu się ze sobą i swoją drogą. Zacznij zmierzać w kierunku swojego najlepszego potencjału.

Desert Dunes

DLA CIEBIE
 

tematy, z którymi pracuję

nadmierny stres

wybór ścieżki zawodowej

realizacja celów

wypalenie zawodowe

relacje w pracy

szukanie celu życiowego

podjęcie ważnej decyzji życiowej

prokrastynacja

poczucie utknięcia

szkodliwe nawyki

trudne emocje

poczucie własnej wartości

fałszywe przekonania

relacje partnerskie

rodzicielstwo / "bunt nastolatka"

integracja "cienia"

relacja z "wewnętrznym dzieckiem"

ciężkie przeżycia

poczucie zagubienia

toksyczne relacje

O mnie

Anna Skupnik

Jestem Life & Business Coachem z dyplomem ukończenia SWPS. Mam za sobą także roczną naukę na Akademii Terapii Transpersonalnej, jestem w trakcie kształcenia na kursie Terapii Energosensytywnej.

Połączenie jest tym, co sama cenię na swojej ścieżce rozwoju: połączenie ze sobą, ze swym wewnętrznym głosem, z prawdą o sobie i świecie, połączenie z innymi.

Przez 20 lat zarządzałam dużą firmą, przebiegłam 2 maratony, zdobywałam szczyty górskie na nogach i rowerem, nurkowałam na duże głębokości, zwiedziłam ponad 40 krajów na 4 kontynentach, by ostatecznie zrozumieć, że odpowiedzi na wszelkie pytania mam szukać w sobie.

Szczególnie interesuje mnie praca z "cieniem" (w ujęciu jungowskim) i z "wewnętrznym dzieckiem". Fascynuje mnie neuronauka oraz to, jak transcendentalne doświadczenia pokrywają się z odkryciami naukowymi.

Pracuję na sesjach indywidualnych on-line lub stacjonarnie we Wrocławiu, prowadzę też weekendowe warsztaty grupowe. 

Podchodzę do człowieka holistycznie, wysłucham  historii, z którą przyjdziesz z całą uważnością, starając się rozjaśnić ją i uzyskać szerszą perspektywę, widok "z lotu ptaka".

Jestem także doradcą biznesowym, w ramach projektu Biznes od-nowa wspieram firmy w harmonijnym rozwoju i transformacji do wymogów nowej ery.

Opinie

Katarzyna

"Dzień dobry Aniu,

Chciałabym dać Ci znać, że u mnie wszystko się poukładało. W poszukiwaniach nowej drogi zawodowej, pomału zaczęły przychodzić do mnie pomysły (gdy tylko dałam im przestrzec spokoju i zaufania). Nie skorzystam z natychmiastowej ucieczki z korporacji a poczet podróży życia. Uknułam natomiast realny plan jak sprawić, by podróże były regularną częścią mego życia, przy jednoczesnym zajmowaniu się tym co lubię, a praca w korporacji ma mi dawać bezpieczna poduszkę finansową na rozwój tej drogi, doświadczenia, umiejętności do czasu kiedy ta działalność rozkręci się na dobre.

Chciałbym podziękować Ci za inspirację, nasze 4 spotkania i uważność jaką otrzymałam od Ciebie w ciężkim dla mnie czasie."

Nadchodzące wydarzenia

Obecnie brak nadchodzących wydarzeń

Otrzymuj bieżące informacje! Subskrybuj

Dziękujemy za dokonanie subskrypcji!

bottom of page