top of page
Grzbiet górski

BIO

"Primum non nocere"  

(Po pierwsze nie szkodzić)

Hipokrates

"Jedyna stałą rzeczą jest zmiana"  

Heraklit z Efezu

"Głupotą jest ciągle robić to samo i oczekiwać za każdym razem innego wyniku"

Albert Einstein

W pracy z klientami bazuję na własnym doświadczeniu, a także na wiedzy - zarówno psychologicznej, jak i ekonomicznej.

Przez 20 lat zajmowałam stanowiska w zarządach dużych firm, pracując w międzynarodowym środowisku. Jako Dyrektor Zarządzający czy Członek Zarządu zarządzałam firmami zarówno na etapie ich powstawania, intensywnego rozwoju, jak i reorganizacji. Od kilku lat prowadzę też własną działalność gospodarczą.

Jestem absolwentką studiów biznesowych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, gdzie ukończyłam wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny i Studia Podyplomowe w kierunku Rachunkowości. 

W 2022 uzyskałam dyplom Coacha na Uniwersytecie SWPS po ukończeniu 3 semestralnych Studiów Podyplomowych o kierunku "Coaching z elementami psychologii". Coachingu uczyłam się od Mikołaja Koterskiego.

Aktualnie kontynuuję zdobywanie kompetencji psychologiczno - terapeutycznych w ramach rocznej Akademii Terapii Transpersonalnej, prowadzonej przez Fundację Hinc Sapientia. Moimi nauczycielami w Akademii są Jarosław Gibas i Agnieszka Janowska. Jestem też uczestnikiem programu coachingowo - mentoringowego, prowadzonego przez Adama Krasowskiego - "Mocny Umysł".

7V7A3592.jpg

W swoich projektach coachingowych i mentoringowych odwołuję się do koncepcji poziomów świadomości człowieka (i organizacji) oraz psychologii transpersonalnej, która oprócz umysłu człowieka biorą pod uwagę ciało, energię i duchowość człowieka oraz więzi międzyludzkie.

Od kilku lat jestem na ścieżce rozwoju osobistego, która pozwala mi patrzeć na siebie i życie z szerszej transpersonalnej perspektywy.

Brałam udział we wielu kursach i warsztatach w zakresie rozwoju osobistego i psychologii, min. ukończyłam kurs MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction – Redukcja stresu oparta na uważności) u Tomasza Kryszczyńskiego, brałam udział w kursie EFT (Technika Emocjonalnej Wolności) u Katarzyny Dodd, warsztatach uwalniania emocji metodą Davida Hawkinsa u Adama Krasowkiego, warsztatach z cyklu Archetypy u Moniki Burzyńskiej z Instytutu Arete, warsztatach i kursach w zakresie Ustawień Systemowych u Izy Kopp, a także w warsztatach i kursach Terapii Wielowymiarowej u Barbary Ravensdale. Nauki w zakresie ćwiczeń Qigong i funkcjonowania człowieka wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej pobierałam u Jana Glińskiego. 

Jestem wdzięczna wszystkim moim nauczycielom za przekazaną wiedzę i umiejętności oraz wkład w tworzenie się mego warsztatu pracy.

Prywatnie jestem w szczęśliwym związku, mamy dwoje nastoletnich dzieci, psa i kota.

Moją pasją jest sport: ukończyłam 2 maratony, nurkowałam na głębokich wrakach, mam patent żeglarza, kocham wyprawy górskie i wspinaczkę, rower szosowy i rower górski, tenisa, golfa, tai chi i qi gong. Uwielbiam czytać, słuchać muzyki, medytować.

Logotyp Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.jpg
swps_logo.jpg
20230328_130858.jpg
Coaching warsztaty_edited_edited.jpg
20221207_142430_edited.jpg
20221207_142421_edited.jpg
Terapia transpersonalna_edited_edited.png
terapia transpersonalna oś czasu.jpg
20221204_094245.jpg
20230323_142530.jpg
bottom of page