top of page

W POŁĄCZENIU


"W połączeniu". To nazwa mojej praktyki coachingowej.


Długo zastanawiałam się, jak nazwać to, co robię. Jak prostymi słowami pokazać, co oferuję klientom. "W połączeniu" - to nazwa, która pojawiała się w minionym tygodniu, po raz pierwszy na warsztatach Medycyna Lustra z Killari Paolą Gaibotti. Jechałam na warsztaty z intencją ujrzenia w jasny sposób kierunku, w jakim zmierzam. Przedstawienie grane przez Killari podsunęło mi słowa "Anna w połączeniu".


Połączenie jest tym, co sama uzyskałam na drodze mojego rozwoju i w połączeniu mogę towarzyszyć jako coach.


Czym tak naprawdę jest połączenie i dlaczego wydaje się tak cenne?


Przede wszystkim "W połączeniu" ze sobą. Odzyskanie i zbudowania najważniejszej w moim życiu relacji - z samą sobą. Relacji opartej na prawdzie. Nie oszukujemy tam siebie. Nie krzyczymy. Nie obwiniamy. Mówimy życzliwym, współczującym głosem. Kiedy trzeba, wesprzemy na duchu. Ale też zachowujemy koncentrację i dyscyplinę umysłu. Dobrze jest być w połączeniu ze sobą.


"W połączeniu" z prawdą o mnie. Znam siebie. Znam swoją moc. Znam swoje silne strony. Ale też świadoma jestem swojego cienia. Cień, rozumiany, jako wszystko, co niewidoczne: słabe, niechciane strony osobowości, traumy, bagaż emocjonalny, wyparte przeżycia, niewidoczne jakości. Każda porażka niesie naukę, jest lekcją. Integracja własnego cienia to olbrzymia praca, to wzięcie pełnej odpowiedzialności za siebie, to przyjęcie i akceptacja całości takiej, jaka jest. Akceptacja i odpowiedzialność wznoszą w górę świadomość, są punktem zwrotnym w rozpoznaniu prawdy o sobie. Dobrze jest być w połączeniu z prawdą o sobie.


"W połączeniu" ze światem. Odróżniam to, na co mam wpływ, a na co nie mam wpływu. Akurat na siebie mam wpływ. Mogę więc każdą godzinę wykorzystywać jak najlepiej na robienie tego, co jest najlepsze, przy wykorzystaniu tych środków, które mam. Z akceptacją, pokorą, ale bez obniżania sobie poprzeczek. To, na co nie mam wpływu, mogę tylko zaakceptować, albo zminimalizować moje interakcje z tym czynnikiem. Dobrze jest być w połączeniu ze światem.


"W połączeniu" z moim własnym wewnętrznym głosem. Wiem, że mogę sobie zaufać. Że gdy zadam sobie pytanie, usłyszę odpowiedź. Czy jest to zawsze odpowiedź źródła wszelkiej mądrości? Aby się upewnić zadaję pytanie: "Jaka intencja za tym stoi?" albo "Co by o tym powiedział Wszechświat?". Dobrze jest być w połączeniu z wewnętrznym głosem.


"W połączeniu" z wartościami i celem życiowym. Nie ma nic wspanialszego, niż wykonywać wartościową pracę na rzecz innych. Czy to będzie wychowywanie dzieci, przyrządzanie posiłku, czy zarządzanie firmą, energia wkładana w działanie daje efekty. Aby te efekty były satysfakcjonujące, działania muszą być zgodne z moimi wartościami i celem, do jakiego dążę. Dobrze jest być w połączeniu z własnymi wartościami celami.


"W połączeniu" z innymi ludźmi. Wszystkie procesy, które przechodziłam przez ostatnie lata, zarówno coaching własny, nauka w Akademii Transpersonalnej, ale też praktykowanie uważności, nauczyły mnie tego, jak ważne są relacje z innymi ludźmi. To od innych uczymy się prawdy o sobie. Tylko we współpracy z innymi jesteśmy w stanie dokonać rzeczy, które w pojedynkę byłyby niemożliwe. Współpraca wymaga komunikacji, zdrowych więzi, zachowywania granic własnych i innych, słuchania, szacunku. W połączeniu z innymi ludźmi pracujemy, tworzymy firmy. W połączeniu z innymi żyjemy, tworzymy rodzinę. W połączeniu rozwijamy się, bawimy, przyjaźnimy. Dobrze jest być w połączeniu z innymi ludźmi.


Szukasz połączenia ze sobą?

Potrzebujesz połączenia ze światem?

Pragniesz połączyć się z wewnętrznym głosem?

Chcesz połączenia z własnymi wartościami i celem życiowym?

Ważne jest dla Ciebie połączenie z innymi ludźmi?


Zapraszam na proces coachingowy. Nie jestem w stanie Cię niczego nauczyć, bo dostęp do całej potrzebnej wiedzy już masz. Ale pomogę Ci uświadomić sobie, jak do niej sięgać by zobaczyć klarownie co masz, kim jesteś, gdzie zmierzasz i co jeszcze chcesz i możesz doświadczyć.


Ty wybierasz. Wybierz, co chcesz.
22 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言


bottom of page