top of page
Równoważenie skała

Dla CIEBIE

Coaching

coaching kariery

wsparcie w podjęciu decyzji

szukanie celu życiowego

rozwój osobisty

praca nad intencją

praca z przekonaniami

coaching rodzicielski

coaching partnerski

mindfulness

wewnątrzsterowność

wolność osobista

odpowiedzialność

poziomy świadomości

Metoda transpersonalna

praca nad wybranym problemem

z poziomu transpersonalnego

/ wyższego Ja

przy wykorzystaniu separacji od ego

praca z wewnętrznym dzieckiem

oś czasu - osobowości przeszłe i przyszłe

oś relacji - heksagon relacji

oś ról - przyjmowane role

Konsultacje

wsparcie na drodze transformacji 

uwalnianie emocji metodą Hawkinsa

medytacja

świadome rodzicielstwo

świadomy związek

praca z wewnętrznym dzieckiem

podróż bohatera

ciemna noc duszy

bliźniaczy płomień

narcystyczne uwikłanie

PNSD

uzależnienia emocjonalne

współuzależnienie/DDD/DDA

syndrom ofiary

COACHING

Coaching to proces realizacji zidentyfikowanego celu, wzmacniania potencjału i znajdowanie nowych rozwiązań przy aktywnym zaangażowaniu osoby biorącej w nim udział.

Sesje coachingowe trwają ok 60-90 minut. Odbywać się mogą on-line lub stacjonarnie we Wrocławiu.

W zależności od potrzeb, proces coachingowy może obejmować kilka-kilkanaście sesji, które najczęściej odbywają się co tydzień - dwa tygodnie.

Cel procesu coachingowego oraz ustalona liczba sesji ustalane są po wstępnym spotkaniu.

Jeśli zastanawiasz się, czy coaching jest dla Ciebie dobrą metodą, przeczytaj tutaj

Więcej o tym, czym jest coaching, przeczytasz na blogu tutaj 

METODA TRANSPERSONALNA

Praca metodą transpersonalną wymaga określonego poziomu świadomości klienta, umożlwiającego separację od ego i wejście na poziom wyższego Ja, by  stamtąd, z dystansu, spojrzeć na swoje problemy i znaleźć rozwiązanie. W metodzie transpersonalnej sesja trwać może dłużej niż standardowe 60-90 minut i jej rezultatem jest zadanie związane z uważnością w życiu codziennym, celem której jest wyeliminowanie zidentyfikowanego zachowania lub sposobu myślenia. Wymaga więc sporego zaangażowania w proces, jest natomiast bardzo skuteczna. Sesje odbywają się w dłuższym horyzoncie czasowym, co ok 1 miesiąc, zazwyczaj jednak już kilka sesji daje narzędzia do dalszej samodzielnej pracy. Więcej o metodzie transpersonalnej przeczytasz tutaj

KONSULTACJE

Niekiedy zgłaszany temat do pracy wymaga zastosowania różnorodnych narzędzi i uzyskania wiedzy na temat możliwych sposobów rozwiązania i narzędzi. Czasem wystarczy pojedyncza konsultacja, lub kilka spotkań, by omówić zagadnienie i udzielić wskazówek do dalszej pracy terapeutycznej lub innego rodzaju, samodzielnie lub z wykwalifikowanym specjalistą.

Jeśli chcesz omówić jakiś temat, a nie masz pewności co do wyboru coachingu lub terapii transpersonalnej, jako metody pracy, umów konsultację, podczas której łączyć będziemy te metody z podejściem mentoringowym, dla osiągnięcia oczekiwanego przez Ciebie celu, rozwiązania zgłaszanego problemu lub nauki korzystania z praktycznych narzędzi.

WARSZTATY ZESPOŁOWE

Praktyczne całodniowe lub wyjazdowe zajęcia grupowe , obejmujące zagadnienia związane z rezyliencją, czyli odpornością psychiczną oraz rozwojem osobistym.

Zawierają niezbędne narzędzia dopasowane co celu warsztatu i potrzeb zespołu. Prowadzone przy użyciu technik coachingowych z wykorzystaniem ćwiczeń praktycznych zarządzania emocjami i stresem, skutecznej komunikacji, podstaw mindfulness oraz zachowania zdrowych relacji z innymi.

bottom of page